GSMP 2013

Finał Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski nadchodzi wielkimi krokami. Zawody rozegrane zostaną już 21 i 22 września na podkarpackiej trasie z Korczyny do rezerwatu Prządki. W tym roku wyścig będzie świętował Jubileusz 10-lecia.

 

 

 

Gsmp2013 - Wyniki, Galeria

Zwycięzcą ostatniej rudny sezonu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w Korczynie okazał się Piotr Soja startujący Lotusem Exige. Zawodnik Automobilklubu Opolskiego, oprócz zwycięstwa w 14 rundzie GSMP Korczyna zaliczył rekord trasy z czasem 1:55.

 

 

Modernizacja sieci PLUS

Plus Provider Internet polepsza jakość dostępu do sieci inwestując w nowe technologie. W ostatnim czasie prowadziliśmy prace nad migracją na nowe, jeszcze szybsze  łącza internetowe. Obecnie dysponujemy większą przepustowością łącz oraz dostępem do internetu za pośrednictwem trzech źródeł.


 

Panel Obsługi Klienta

Udostępniamy Państwu nowy Panel Klienta Można w nim sprawdzić swoje rozrachunki oraz samodzielnie wydrukować naliczoną fakturę. Nowością jest możliwość samodzielnej zmiany szybkości połączenia w dowolnym momencie. Od teraz jeśli potrzebujesz szybszego dostępu do internetu, możesz samodzielnie zmienić szybkość łącza.

 

 

Nowe Transfery

Miło nam poinformować naszych Szanownych Klientów, że już wkrótce uruchomimy nowe Wyższe Transfery. Szczegóły w zakładce Cennik  lub w Panelu Klienta. Dla Klientów przechodzących z innych sieci SUPER WARUNKI... np. 1 m-c gratis dla transferu 5024/1024 kbps .Proponujemy również Uwolnienie się od  kabli...

 

 

Poradnik Dobrego Internauty

Uwaga !!! Pięć kroków jakie należy podjąć w przypadku gdy internet nie działa :

Na początek warto sprawdzić jaki jest sygnał na antenie. Powinien on być min. 45% lub 30 dB - jeśli tak nie jest skontaktuj sie z nami, przyjedziemy i poprawimy antene albo wymienimy na mocniejszą (za darmo! ).

 

 
pierwszapoprzednia 1 2 następna ostatnia


Ankieta

Jak Podoba Ci się nasza strona
 

EarthCam Top 10 Winner