Życzenia świąteczne...

Z okazji Nowego Roku życzymy wszystkim naszym klientom, partnerom, przyjaciołom, i współpracownikom, wszystkiego co najlepsze i najprzyjemniejsze, rodzinnej atmosfery, szczęścia osobistego, pogody ducha i pozytywnej energii napędzającej do nowych wyzwań.

 

 

Wakacyjna Promocja !

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż w naszej sieci została wprowadzona nowa promocyjna oferta dla nowych klientów. Dzięki niej mogą się Państwo cieszyć jeszcze szybszym Internetem przez 1 miesiąc za darmo w najwyższej prędkości.


 

Nasza firma ma 10 Lat

Jest nam niezwykle miło poin­for­mować, że nasza firma tego roku skończyła 10 lat. Przez te min­ione lata staral­iśmy się zapra­cować na Państwa zau­fanie. W kole­jną dekadę wchodz­imy przede wszys­tkim z gronem lojal­nych klien­tów. To właśnie dzięki Państwu możemy świę­tować nasze 10 urodziny.

 

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Każdy wie, że jest ono bardzo ważne. Jego poczucie daje spokój i wyciszenie. Może nam je zapewnić ukochana osoba, miejsce czy rzecz, np. przytulanka u dzieci. Czy zastanawiałeś się nad bezpieczeństwem w sieci? Czy można zapobiec zagrożeniom wynikającym z korzystania z Internetu? Jak przed nimi można się uchronić?

 

 

Komputer nie włącza się? Napraw sam!

Już chyba każdemu posiadaczowi kompa zdarzyła się jakaś awaria. Najczęściej zanosimy sprzęt do jakiegoś serwisu komputerowego, tym bardziej jeżeli podzespoły nadal objęte są gwarancją producenta.

 

 

 

Faktury nie będą wysyłane pocztą

W dniu 17 grudnia 2010 r. Minister Finansów wydał rozporządzenie w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej umożliwiające między innymi wystawiania i przesyłania faktur w dowolnym formacie elektronicznym ( PDF, doc. i inne, udostępniane na serwerze wystawcy, jak również np. przesyłane mailem).

 

 
pierwszapoprzednia 1 2 następna ostatnia


Ankieta

Jak Podoba Ci się nasza strona
 

EarthCam Top 10 Winner