Faktury nie będą wysyłane pocztą

W dniu 17 grudnia 2010 r. Minister Finansów wydał rozporządzenie w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej umożliwiające między innymi wystawiania i przesyłania faktur w dowolnym formacie elektronicznym ( PDF, doc. i inne, udostępniane na serwerze wystawcy, jak również np. przesyłane mailem).

 

W związku z tym udostępniamy Państwu możliwość pobrania faktur za dostęp do sieci w formacie PDF w Panelu Klienta .

Wszystkie faktury będą się pojawiać w momencie ich wystawienia w Panelu Klienta i zawsze będą mogli Państwo je pobrać i wydrukować samodzielnie. Wiedząc iż wielu naszych klientów woli regulować należności za dostęp do sieci za pośrednictwem poczty przesyłamy druki przelewów do końca 2013 r.

Oczywiście inne formy płatności są również dozwolone. Aby otrzymać fakturę poprzez e-mail lub zmienić taryfę prosimy zaznaczyć odpowiednią opcję w Panelu Klienta w menu Ustawienia/Faktury wpisując swój adres e-mail lub zaznaczając opcję „Pozostaw do wydruku na stronie panelu klienta”.

 

Aby zalogować się w Panelu Klienta  po raz pierwszy należy :

- wejść na stronę www.korczyna.net.pl
- kliknąć w Panel Klienta
- kliknąć w  „Nie Posiadam Konta”  
- wypełnić dokładnie wszystkie pola (ostatni nr faktury-można wpisać 1111)
- kliknąć Aktywacja Konta
Po wykonaniu Aktywacji konta trzeba czekać (do 24 godz) aż przyjdzie na wskazany e-mail hasło. Ponownie wejść na Panel klienta i zalogować się aby zobaczyć wszystkie faktury i płatności.

 Pozdrawiamy
PLUS Provider Internet

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy Odśwież

Ankieta

Jak Podoba Ci się nasza strona
 

EarthCam Top 10 Winner