O Firmie

PLUS Provider Internet istnieje od 2004 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie Internetu. Jesteśmy jedną z czołowych firm na terenie Gminy Korczyna umożliwiającą podłączenie i korzystanie z zasobów komunikacyjnych sieci komputerowych. Posiadamy niezależne przyłącza internetowe o wysokiej jakości i szybkim dostępie co zwiększa możliwości i jakość oferowanych usług.

 

 

Doświadczenie naszej firmy wynika z dobrej znajomości zagadnień budowy i funkcjonowania sieci informatycznych, a w szczególności znajomość szerokopasmowego dostępu do internetu drogą radiową.Specjalizacja i wytrwałość w dziedzinie radiowego przesyłu danych ugruntowała naszą Sieć w Korczynie na pozycji nr. 1 w ilości wykonanych przyłączy radiowych jak i niezawodności działania dostępu do internetu. Dzięki technologii radiowego dostępu do internetu sygnał internetowy możemy wysłać do każdego zakątka Korczyny.

 

 

Nasze usługi to całodobowy dostęp do wszelkich informacji dla firm, jak i odwrotnie, informacje o firmie dla wszystkich klientów na całym świecie. Udzielamy gwarancji na dostarczony sprzęt, zapewniamy wysokiej jakości oprogramowanie, jego instalację, przeszkolenie w zakresie obsługi urządzeń oraz podstawowe informacje w zakresie korzystania z zasobów internetu . Dla swoich klientów firma prowadzi serwis .

 


EarthCam Top 10 Winner