Poradnik Dobrego Internauty

Uwaga !!! Pięć kroków jakie należy podjąć w przypadku gdy internet nie działa :

Na początek warto sprawdzić jaki jest sygnał na antenie. Powinien on być min. 45% lub 30 dB - jeśli tak nie jest skontaktuj sie z nami, przyjedziemy i poprawimy antene albo wymienimy na mocniejszą (za darmo! ).

 

Ważną rzeczą jest również regularne czyszczenie komputera przed wszelkimi wirusami, spamem itp. Dlatego na swoim komputerze powinniśmy mieć zainstalowany jakiś dobry program antywirusowy (może być np. darmowy „Avast!” link ) oraz program do czyszczenia komputera z trojanów i spamu : Spybot Search & Destroy 1.6.0.30

Gdy już mamy te programy na swoim komputerze a internet nie działa, bądź źle chodzi musimy je uruchomić, aby sobie spokojnie przeskanowały komputer w celu znalezienia spamu lub trojanów. Obsługa tych programów jest bardzo prosta. Należy też pamiętać aby za każdym razem przed włączeniem skanowania sprawdzić czy są dostępne nowe aktualizacje !

Gdy „czyszczenie” tymi dwoma programami nic nie daje, należy sprawdzić czy na komputerze nie ma żadnych wirusów. W tym celu uruchamiamy dany program antywirusowy jaki mamy na komputerze, a on już sobie sam poszuka i w razie czego usunie nie chciane wirusy.

Jeśli żaden z wymienionych sposobów nie skutkuje proszę sie z nami skontaktować, a my przyjedziemy i postaramy się naprawić problem.Zachęcamy do stosowania przeglądarki internetowej Firefox, jest szybka, praktyczna i wygodna w użyciu. Do pobrania ze strony  www.firefox.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy Odśwież

Ankieta

Jak Podoba Ci się nasza strona
 

EarthCam Top 10 Winner